Canon WFT-E8B wireless file transmitter

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství.... více
Běžná cena: 15 752  (-26%)
9 648.76 Kč bez DPH
Na dotaz
11 675 Kč
ks
Kód: 435032
Kód dod.: 1173C008
EAN: 8714574636283
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Canon
Popis a parametry

Canon WFT-E8B wireless file transmitter

WFT-E8


Fotoaparát EOS-1D X Mark II získá s bezdrátovým přenašečem WFT-E8 širší možnosti připojení. Přenašeč WFT-E8 podporuje rychlé přenosy pomocí bezdrátové síť LAN díky kompatibilitě se standardem IEEE 802.11ac, disponuje lepšími možnostmi přenosu přes protokol FTP a umožňuje dálkové snímání. Nabízí tak celou řadu dalších funkcí, se kterými lze naplno využít schopnosti fotoaparátu EOS-1D X Mark II.


Výhody
• Rychlejší přenos dat – podporuje standard IEEE 802.11ac
• Bezpečný protokol pro přenos dat (File Transfer Protocol) pro přenosy FTP/FTPS
• Snímání prostřednictvím serveru WFT umožňuje dálkové fotografování a filmování.
• Funkce snímání pomocí smartphonu nebo tabletu umožňuje fotografovat na dálku pomocí aplikace Canon Camera Connect.
• Je možné propojit až 10 fotoaparátů pro pořizování snímků na dálku do vzdálenosti až 100 m.


Podrobný popis funkcí
Bezdrátový přenos snímků
Přenašeč WFT-E8 umožňuje díky využívání nově přijatého standardu IEEE 802.11ac (pásmo 5 GHz) přenos dat vysokou rychlostí na vzdálenost až 150 m. V porovnání se standardem IEEE 802.11n, který podporuje přenašeč WFT-E6, podporuje standard IEEE 802.11ac rychlejší komunikaci (v reálném použití přibližně 2,5×) s teoreticky dosažitelnou rychlostí kolem 1 300 Mb/s (ve srovnání s rychlostí 450 Mb/s standardu IEEE 802.11n).


Dálkové snímání pomocí počítače
Fotografové mají možnost bezpečně navázat na dálku spojení se serverem FTP prostřednictvím protokolu FTPS (File Transfer Protocol přes SSL/TLS) pro snímání a odesílání snímků v reálném čase. Tak je možné omezit čas potřebný ke shromáždění, vyhodnocení a odeslání snímků na server na minimum.


Server WFT
Můžete pořizovat, prohlížet a přehrávat snímky nebo videozáznamy na dálku díky funkci serveru WFT, kterou má přenašeč WFT-E8 integrovanou. Server WFT představuje inovaci funkce, která byla dříve označována jako režim HTTP, přičemž umožňuje přístup ke všem nastavením fotoaparátu EOS-1D X Mark II, jako například zaostřování, živý náhled, přehrávání videozáznamů nebo prohlížení snímků typu RAW. Uvidíte tak to stejné, co fotoaparát, a budete moci ovládat jeho nastavení na dálku pomocí počítače, smartphonu nebo tabletu.


Aplikace Canon Camera Connect
Pokud je nutné umístit fotoaparát mimo přímý dosah, například za branku při fotbalovém zápase nebo nad koš při basketbalovém utkání, můžete se prostřednictvím aplikace Canon Camera Connect připojit ke smartphonu nebo tabletu a na dálku pořizovat snímky, popřípadě je prohlížet, hodnotit, přenášet a sdílet. Aplikace Camera Connect také umožňuje pořizovat a přenášet videozáznamy ve formátu MP4 s rozlišením Full HD.


Fotografování s propojením
S hlavním fotoaparátem můžete pomocí přenašečů WFT-E8 nebo WFT-E7 propojit až 10 pomocných fotoaparátů pro účely synchronizovaného fotografování na vzdálenost až 100 metrů. Díky využití funkce synchronizace času fotoaparátu je možné eliminovat odchylky hodin jednotlivých fotoaparátů a zajistit tak přesně určenou sérii snímků.

.
Typ příslušenství
Ostatní příslušenství

Canon WFT-E8B wireless file transmitter

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace