Tento e-shop slouží jako ukázka možností e-shopu BINARGON. Protože nejsme prodejci níže uvedeného sortimentu, nemůžeme si toto zboží objednat přímo u nás. Pokud by jste však chtěli některý ze zde uvedených produktů zakoupit, můžete se obrátit na některého z našich zákazníků. Seznam našich zákazníků najdete v našich referencích webů a e-shopů.

DOMO DO336L Svářečka fólií

Vakuovačka potravin s integrovaným zásobníkem na roli fólie a řezačkou pro snadné uříznutí fólie na požadovanou délku. Zásobník vakuovačky pojme fólii o šířce až 30 cm a délce 6 metrů. Díky přehlednému ovládacímu panelu si jednoduše můžete nastavit sílu odsávání i pro křehčí suroviny, nebo dobu svařování pro pevný svár... více
4 208.26 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
5 092 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 2103844
Kód dod.: DO336L
EAN: 5411397145932
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Domo
Popis a parametry

DOMO DO336L Svářečka fólií

Vakuovačka potravin s integrovaným zásobníkem na roli fólie a řezačkou pro snadné uříznutí fólie na požadovanou délku. Zásobník vakuovačky pojme fólii o šířce až 30 cm a délce 6 metrů. Díky přehlednému ovládacímu panelu si jednoduše můžete nastavit sílu odsávání i pro křehčí suroviny, nebo dobu svařování pro pevný svár i v případě vakuování surovin s vysokým podílem vody. Proces vakuování a svaření fólie můžete plně svěřit automatické funkci, nebo si celý proces řídit příslušnými tlačítky ručně. Vysoký výkon vakuovačky zajišťuje silný kompresor s dvojitou pumpou o výkonu až 20 l/min. vytvářející podtlak až 0,9 bar. Dlouhodobé udržení vakua pak zajistí velmi pevný dvojitý svár o šířce 2 x 2,5 mm a silnostěnné fólie. Takto vakuované potraviny vydrží až 5x déle čerstvé. Dodávané silnostěnné fólie jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu bez obsahu BPA a jiných škodlivých látek a lze je tak bez obav používat při pomalém vaření Sous Vide i pro ohřev v mikrovlnné troubě. Připravené sáčky můžete také používat opakovaně. Vakuovačka obsahuje také hadičku pro odsávání vakuových nádob a k tomu příslušnou funkci umožňující automatické odsávání vakuových nádob. Typ přístroje: vakuová balička potravin Výkonný kompresor s dvojitou pumpou Podtlak: -0,9 bar Výkon kompresoru: 20 l/min. Extra silný a dvojitý svár: 2 x 2,5 mm (délka sváru až 31 cm) Digitální ovládání s LED displejem zobrazujícím ubíhající čas programu Funkce automatického odsátí a zavaření sáčku Funkce samostatného svařování pro přípravu sáčků z role Funkce pulzního odsávání Funkce automatického odsávání vakuových nádob 3 stupně nastavení svařování: suché suroviny - kratší, rychlejší svařování suroviny s větší vlhkostí - delší čas svařování (čerstvé maso, vařená zelenina, čerstvé ovoce) pro suroviny s vysokým obsahem tekutin Nastavení síly podtlaku ve dvou stupních: normální - pro maximální výkon a běžné vakuování slabší - např. pro vakuování křehkých surovin Okénko pro snadnou kontrolu správně vloženého konce sáčku a odsávací komory Osvětlení vnitřního prostoru při uzavření přístroje Rukojeť fungující jako páka pro pevné vzduchotěsné uzavření vnitřního prostoru Zásobník na roli fólie až do šířky 30 cm uvnitř přístroje se snadným odvíjením Integrovaná řezačka fólie přímo uvnitř přístroje Balení včetně: Odsávací hadička na vakuové dózy (uschována ve víku přístroje) 1x role šíře 28 cm (délka: 5 m) Praktický prostor pro smotání přívodního kabelu v zadní části přístroje Integrovaná madla po stranách přístroje pro snadné přenášení Protiskluzové nožičky Délka přívodního kabelu: 129 cm Příkon: 130 W Rozměry přístroje (š x h x v): 39,8 x 20,7 x 11,7 cm Hmotnost přístroje: 3,2 kg Rozměry balení (š x h x v): 40,4 x 15,5 x 26,6 cm Hmotnost balení: 3,9 kg.

DOMO DO336L Svářečka fólií

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace
Textové stránky