Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

HP X131 10G X2 SC SR Transceiver J8436A RENEW

Přidat do oblíbenýchHP X131 10G X2 SC SR Transceiver J8436A RENEW

Kód produktu703106
Part numberJ8436AR
 
Záruka99 Doživotní
Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
40310 Kč
Vaše cena bez DPH
26396.69 Kč
Vaše cena včetně DPH
31940 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

An X2 form-factor transceiver that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 meters on multimode fiber.


Ports
1 SC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Duplex: full only


Physical characteristics
Dimensions
3.48(d) x 1.42(w) x 0.43(h) in. (8.84 x 3.61 x 1.09 cm)
Weight
0.64 lb. (0.29 kg)


Environment
Operating temperature
32oF to 104oF (0oC to 40oC)
 
Operating relative humidity
15% to 95%, non-condensing


Cabling
Type: 62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index,
low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651
and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively;


Maximum distance: 62.5 µm multimode cable @ 160 MHz*km = 2-26 meters
62.5 µm multimode cable @ 200 MHz*km = 2-33 meters
50 µm multimode cable @ 400 MHz*km = 2-66 meters
50 µm multimode cable @ 500 MHz*km = 2-82 meters
50 µm multimode cable @ 2000 MHz*km = 2-300 meters


Notes
850 nm serial optics
For fiber patch cords, use UPC finish/polish (APC is not recommended)


HP ProCurve cl 1-port 10GbE X2-SC SR optic

.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je31940Kč  s dph
Váš e-mail