Tento e-shop slouží jako ukázka možností e-shopu BINARGON. Protože nejsme prodejci níže uvedeného sortimentu, nemůžeme si toto zboží objednat přímo u nás. Pokud by jste však chtěli některý ze zde uvedených produktů zakoupit, můžete se obrátit na některého z našich zákazníků. Seznam našich zákazníků najdete v našich referencích webů a e-shopů.

Levoit LV600S - SMART Zvlhčovač vzduchu - pošk. obal

Ultrasonický inteligentní zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S SMART Inteligentní ultrasonický zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S využívá ultrazvukovou technologii a zároveň horkou a studenou páru se 3 úrovněmi intenzity. Díky tomu zvlhčuje místnosti o 4x rychleji než zařízení s chladnou mlhou. Duální 360° rotující trysky za... více
5 998.35 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
7 258 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1894198
Kód dod.: LUH-A602S-WEU_R
EAN: 1894198
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: Levoit
Popis a parametry

Levoit LV600S - SMART Zvlhčovač vzduchu - pošk. obal

Ultrasonický inteligentní zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S SMART

Inteligentní ultrasonický zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S využívá ultrazvukovou technologii a zároveň horkou a studenou páru se 3 úrovněmi intenzity. Díky tomu zvlhčuje místnosti o 4x rychleji než zařízení s chladnou mlhou. Duální 360° rotující trysky zajistí distribuci páry v místnosti všemi směry. Díky vysokému výkonu až 500ml/h pohodlně zvládne vylepšit vlhkost vzduchu v místnostech o velikosti až 70 m2. Nádrž na vodu disponuje objemem 6l a Levoit LV600S vydrží v nepřetržitém provozu 20 až 36 hodin. I přes vysoký výkon je zařízení extrémně tiché – méně než 36db. Nebude vás tedy rušit při sledování TV ani při spánku. Zvlhčovač je kompatibilní s chytrými zařízeními Android, Apple (iOS) a dá se zařadit do vašeho Smart Home přes Amazon Alexa a Google Assistant.

Video

Klíčové vlastnosti

 • Ultrazvuková technologie studené a horké páry se 3 úrovněmi
 • Vysoký výkon 500ml/h při nízké hlučnosti < 36dB
 • Technologie pro tichý režim a klidný spánek – hlučnost pouze 26dB
 • Pro místnosti do velikosti až 70 m2
 • Nízká spotřeba energie
 • 6l nádrž na vodu – nepřetržitý provoz až 36 hodin (podle intenzity)
 • Duální 360° rotující parní trysky
 • Přehledný LED displej
 • Kompatibilní s chytrými zařízeními Android, Apple (iOS), Amazon Alexa a Google Assistant
 • Nádobka pro esence a aromatické vonné oleje
 • V balení 3x aromatický filtr a 3x absorpční polštář
 • Nastavení časovače, plánovaní režimů přes chytré zařízení

Teplá i studená pára pro ideální vlhkost a lepší zdraví

Teplá pára je speciálně vhodná pro zimní období, se kterým je spojený suchý vzduch v interiéru. Zrychluje dobu pro zvlhčení vzduchu v místnosti a zabraňuje tvorbě bakterií.

Studená pára je vhodná na zvlhčování vzduchu v letních měsících a pomáhá při alergiích, nachlazení, astmatu, suché pokožce, symptomech suché nosní sliznice, a také přispívá ke snížení rizikovosti těchto onemocnění.

6L nádrž pro provoz až 50 hodin na ploše až 70m2

Levoit LV600S disponuje 6l nádobou na vodu a s výkonem 500ml/h hravě pokryje místnosti do velikosti až 70m2. Maximální doba provozu je 20-36 hodin v závislosti na použitém programu zvlhčovače. Když voda dojde, zařízení se samo automaticky vypne, aby nedošlo k poškození a informuje vás také přes aplikaci v chytrém zařízení.

Tichý režim pro nerušené spaní

Provoz je velice tichý a nebude vás rušit ani při spaní. Budete moci nerušeně snít a zvlhčovač Levoit LV600S se postará o kvalitu a vlhkost vzduchu v místnosti podle vašich představ. Hlučnost v provozu je pouhých 25dB.

Ovládání na LED displeji nebo pomocí chytrých zařízení iOS, Android, Google a Alexa

Zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S Smart lze ovládat přímo na přehledném podsvíceném LED displeji nebo také přes aplikaci na chytrých zařízeních Apple nebo Android. Nebo si ho můžete dokonce připojit do svého Smart Home a ovládat hlasem přes Google Assistant nebo Amazon Alexa. Senzor vlhkosti zobrazuje vlhkost v reálném čase a v automatickém režimu tak okamžitě reaguje na změny vlhkosti. Vždy by se mělo jednat o rozmezí mezi 40 % až 60 %. Přes aplikaci si můžete informace kontrolovat nebo si své režimy plánovat.

Aromaterapie

Zvlhčovač Levoit LV600S můžete použít také na provonění místností a vytvořit tak příjemnou relaxační atmosféru. Aromatické oleje se dávkují do samostatné nádobky, což je lepší a efektivnější způsob jejich aplikace. Éterické oleje mají blahodárné účinky na celé lidské tělo. Citrusové vůně osvěžují prostředí, levandule vám pomůže ke zklidnění těla a od stresu, eukalyptus zklidní bolest hlavy a máta uvolní horní cesty dýchací. Balení také obsahuje 3 aromatické filtry a absorpční polštář.

Praktické vrchní plnění

Inteligentní zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S Smart se plní velice pohodlně z vrchu. Je to praktické, protože tradiční zvlhčovače se plní zespodu a manipulace s nádobami je u nich docela trápení a stojí zbytečně moc času a nervů.

Vlhkost je důležitá i pro vaše květiny a rostliny

Stejně jako lidé, i rostliny potřebují správnou vlhkost, aby se jim dobře dařilo. Se zvlhčovačem Levoit LV600S budou vaše květiny v dobré péči a skvělé kondici i během suchých období.

Balení

1x Hybridní ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit LV600S

3x Aromatický filtr (1x předinstalovaný)

3x Absorpční polštář (1x předinstalovaný)

2x Filtrační polštář (1x předinstalovaný)

1x Čistící kartáček

Pára

Studená / Teplá

Objem nádržky

6l

Doporučená velikost místnosti

40-70m2

Napájení

AC 100-240 V, 50/60 Hz

Výkon

280W

Hlučnost běžný provoz

< 32dB

Rozměry

29.4 x 19.5 x 28.8 cm

Hmotnost

2.7kg

.

Levoit LV600S - SMART Zvlhčovač vzduchu - pošk. obal

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace
Textové stránky