Tento e-shop slouží jako ukázka možností e-shopu BINARGON. Protože nejsme prodejci níže uvedeného sortimentu, nemůžeme si toto zboží objednat přímo u nás. Pokud by jste však chtěli některý ze zde uvedených produktů zakoupit, můžete se obrátit na některého z našich zákazníků. Seznam našich zákazníků najdete v našich referencích webů a e-shopů.

cart
Košík
menu

Orava AC-011 přenosný ochlazovač a ohřívač vzduchu, 4v1, 1800 W, LED panel, 3 úrovně výkonu, 62 dB

Kód: P7310299
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Ochlazuje, ohřívá, zvlhčuje a čistí vzduch, obsluha přes dálkové ovládání nebo LED panel, tři výkonnostní úrovně, spotřeba 65 W (ventilátor) 1800 W (ohřev).Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
6 706 
5 542.15  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
P7310299
EAN:
8586016720313
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Popis Orava AC-011 přenosný ochlazovač a ohřívač vzduchu, 4v1, 1800 W, LED panel, 3 úrovně výkonu, 62 dB

Mobilní klimatizace Orava AC-011

AC-011 nahradí několik zařízení. Dokáže fungovat jako ochlazovač, ohřívač, zvlhčovač i čistič vzduchu. Je to účinný ochlazovač vzduchu, který výhodně a elegantně zlepšuje klima středně velkých prostorů. Je inteligentní kombinací ventilátoru a klimatizace, která vysílá do místnosti proud studeného vzduchu. Chlazení dmychadlem se dosáhne odpařováním vody z 8 l nádrže na vodu. Kromě chlazení vzduchu se AC-011 odlišuje od běžných ventilátorů tím, že pro zlepšení klimatu v místnosti se vzduch zvlhčuje a čistí. Zásadní předností ochlazovací vzduchu oproti běžným klimatizacím je vynikající energetická účinnost - bez ohledu na energetickou třídu klimatizační jednotky. Se spotřebou jen 65 W osvěží zařízení výrazně a nepřetržitě malé a střední místnosti až do velikosti 50 m3. Úspory v provozních nákladech mohou dosáhnout v pravidelné sezónní provozu poměrně vysokou částku. Tři výkonnostní úrovně a volitelně přepínatelný automatický pohyb umožňují přesné přizpůsobení aktuálním povětrnostním podmínkám, velikosti místnosti a umístění sedaček. Další plus ochlazovací vzduchu spočívá v úplné absenci omezení umístění, dosud i mobilní klimatizace potřebovali větrací trubici, a tedy umístění v blízkosti okna, aby byl odváděn teplý vzduch.

Díky jeho 4 přepravním kolečkům a párově zapuštěným madlům na bočních stranách lze tuto výhodu zařízení jednoduše využít. Zařízení nepodléhá žádným omezením při instalaci ve venkovních nebo vnitřních prostorách. Zavírání oken a dveří není nutné. Během provozu si zařízení nevyžaduje pozornost, protože spotřeba vody 1 litr za hodinu je tak nízká, že obvykle stačí doplnit vodu jen jednou denně.
Dva dodávané chladící akumulátory střídavě podporují chlazení vzduchu. V případě potřeby je možné zařízení použít i na ohřev okolního vzduchu v místnosti. Pomocí dvoustupňového ovládání je možné zvolit pomalý, nebo rychlý ohřev. Obsluha zařízení probíhá jednoduše přes dálkové ovládání nebo přes LED diodový ovládací panel.

Zchlaďte se v každé místnosti
AC-011 vám pomůže zchladit se v největších vedrech. Díky kolečkům na spodku zařízení a integrované rukojeti pro snadnou manipulaci si ji snadno posunete právě tam, kde to nejvíce "prihára". Ochlazovač můžete snadno ovládat na dálku přibaleným dálkovým ovladačem, aniž byste se museli zvednout z pracovní židle či z gauče.

Ochladí i zvlhčí vzduch
Pokud chcete vzduch zvlhčit a zároveň ochladit, po naplnění nádržky vložte do vody chladivo nebo led. Chladící náplň / led odebírá teplo z vody a udržuje ji tak chladnější během několika hodin.

Proudění teplého vzduchu
Přenosný ochlazovač / ohřívač vzduchu Orava ACC-011 vám pomůže před extrémními teplotami - horkem i chladem. Kromě ochlazování vzduchu ho v případě potřeby dokáže i ohřívat. Využijete ho tedy celoročně - i v letních vedrech na ochlazení místnosti, iv zimě na vytápění, pokud jiné zdroje tepla v interiéru nepracují naplno.

Specifikace

Parametry
Roční spotřeba energie235 kWh
Rozměry84,5 x 59,6 x 60,9 cm
Hmotnost7,6 kg
Dálkové ovládáníAno
Hlučnost max.62 dB +,- 3 dB
Počet úrovní výkonu3 (nízký, střední, vysoký)
Příkon s ohřevem1800 W
Příkon s ventilátorem65 W
Spotřeba vody 1 l / hod
ČasovačIntegrovaný nastavitelný časovač do max. 4 hodin
Údržba vodyIntegrovaný vodní filtrační systém
Kapacita vodní nádrže8 l
Průtok vzduchu400 m3/hod

Co je v krabici

Zařízení

Dálkové ovládání

Chladící akumulátor (zásobník)

4x Kolečka

.
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek