Osmo dětská interaktivní hra Coding Family Bundle (2020)

Druh hračky:Stavebnice.... více
Běžná cena: 3 757  (-36%)
1 987.6 Kč bez DPH
Na dotaz
2 405 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1069769
Kód dod.: 902-00023
EAN: 0850001161664
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: NoName
Popis a parametry

Osmo dětská interaktivní hra Coding Family Bundle (2020)

OSMO – Coding Family Bundle – programování hrou

OSMO je interaktivní nástroj pro rozvíjení širokého spektra znalostí dětí za pomocí moderních technologií a rozšířené reality. Principem her je učení dětí a jich rozvoj v různých oblastech jako jsou: slovní zásoba a čtení, základy programování, matematika a čísla, kritické myšlení a řešení problémů, kreativita a představivost. Osmo je skvělé pro osvojování si cizího jazyka zábavnou a hravou formou. Dětské figurky nebo malovánky s Osmem doslova ožijí.
Osmo (Tangible Play Inc.) bylo založeno bývalými zaměstnanci Googlu, který chtěli vyvinout něco, díky čemu by jejich děti využívali technologie na aktivní rozvoj, a ne jenom pro pasivní konzumaci digitálního obsahu. Osmo se nyní také používá ve více než 30.000 školách po celém světě.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=0XwJnJAdpYw

Jak OSMO funguje?
Osmo funguje na principu rozšířené reality. Váš iPad zasunete do stojanu a na horní část se připevní reflektor pro snímání. Po zvolení hry, nebo předmětu učení se zobrazí na iPadu informace co je potřeba udělat, postavit nebo nakreslit v závislosti na vybrané hře.

Co OSMO rozvíjí?
Osmo má základ rozvoje ve vizuální dovednosti a rozvíjí schopnosti dětí jako jsou: řešení problémů a hádanek, kritické myšlení, matematika, sčítání, počítání, odčítání, násobení, zeměpis, kreslení rukou, poslechové dovednosti, jemnou motoriku, čtení, osvojení si fyziky, zdokonalení pravopisu, programování, slovní zásoba a učení cizích jazyků. Osmo vidí a reaguje na každý pohyb v reálném životě.

Coding Awbie – Základy programování přes příběh
Základ kódovaní je založené na ovládání a dáváním příkazů hravé postavě jménem Awbie, která miluje jahody. S každým kódovacím příkazem provázíte Awbie novým dobrodružstvím.

Coding Jam – Zábavné programování při skládaní hudby
Základy programovaní jsou založené na posloupnosti kódovacích příkazů, kterými skládáte vlastní hudbu. Pomocí kódovacích bloků se naučíte kreativní stránku kódování a zároveň rozvinete posluch a cit pro rytmus, melodii a harmonii. Naučte se vzory a smyčky s více než 300 hudebními zvuky

Coding Duo – Rozvoj logického myšlení a kreativity luštěním hádanek a úloh samostatně nebo v týmech

Vyřešte pokročilé kódovací hádanky samostatně nebo s přáteli. V režimu jednoho hráče se rozvíjí kreativita a logické myšlení. Při řešení úloh ve více lidech se děti učí a zdokonalují v týmové práci a strategii. Celkově na vás čeká 60 zábavných hádanek a úloh.

VĚK A SCHOPNOSTI
Určeno pro děti ve věku 6–10 let. Některé děti zvládají hry již ve 4 letech. Hry jsou určeny pro začátečníky až pokročilé. Osmo umožňuje pokračování v učení s pokročilejšími hrami. Zvuková a vizuální zpětná vazba v reálném čase umožňuje dětem učit se experimentováním v prostředí bez stresu.

OBSAH BALENÍ
? 31 kódovacích bloků pro zadávaní příkazů
? 3 Hry – Coding Awbie, Coding Jam a Coding Duo
*Další hry jako jsou třeba Numbers (čísla), Tangram (obrazce), Words (slovní zásoba), Newton (základy fyziky a logické myšlení) Masterpiece (malování) atd. se kupují samostatně
**iPad není součástí balení
*** Osmo základna a reflektor pro iPad nejsou součástí balení

KOMPATIBILITA PRO iPad
Všechny iPady kromě generace 1, 2, 3. Reflektor pro iPad 2021 požadovaný pro: iPad Air 4, iPad Pro 11 palců a iPad Pro 12,9 palců. Minimální požadovaná verze iOS je iOS 10. Aktivní WiFi není potřebná pro hraní her.

.
Druh hračky
Stavebnice

Osmo dětská interaktivní hra Coding Family Bundle (2020)

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace
Textové stránky