Tento e-shop slouží jako ukázka možností e-shopu BINARGON. Protože nejsme prodejci níže uvedeného sortimentu, nemůžeme si toto zboží objednat přímo u nás. Pokud by jste však chtěli některý ze zde uvedených produktů zakoupit, můžete se obrátit na některého z našich zákazníků. Seznam našich zákazníků najdete v našich referencích webů a e-shopů.

Tefal CY 851130 COOK4ME+ Multifunkční hrnec

Popis produktu Multifunkční hrnec Cook4me+ CY851130 od Tefalu je skvělý pomocník pro celu rodinu. Najdete v něm 150 zabudovaných receptů v češtině pro rychlou a snadnou přípravu každodenních jídel. V tomto chytrém multifunkčním hrnci uvaří 120 receptů pod 15 minut nejen kuchař profesionál, ale i kuchař začátečník. Tent... více
8 647.93 Kč bez DPH
Na dotaz
10 464 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 2103827
Kód dod.: TEF000000022673
EAN: 3045386381869
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Tefal
Popis a parametry

Tefal CY 851130 COOK4ME+ Multifunkční hrnec

Popis produktu Multifunkční hrnec Cook4me+ CY851130 od Tefalu je skvělý pomocník pro celu rodinu. Najdete v něm 150 zabudovaných receptů v češtině pro rychlou a snadnou přípravu každodenních jídel. V tomto chytrém multifunkčním hrnci uvaří 120 receptů pod 15 minut nejen kuchař profesionál, ale i kuchař začátečník. Tento elektrický hrnec má snadné ovládání díky displeji a dvěma tlačítkům. Elektrický tlakový hrnec Tefal Cook4me+ CY851130 hravě nahradí pomalý hrnec, rýžovar či parní hrnec. Největší výhodou je, že v něm vaříte podle 150 receptů, vaříte podle výběru ingrediencí, které máte právě v lednici, můžete vařit podle uložených oblíbených jídel nebo vaříte podle vlastního (manuálního) nastavení. Chytrý multifunkční hrnec Tefal Cook4me+ CY851130 má šest možností nastavení vaření. Inteligentní multifunkční hrnec S tímto intuitivním a inteligentním ovládacím panelem se hrnec Tefal Cook4me+ CY851130 stává vaším osobním asistentem při vaření. Provede vás krok za krokem svými čtyřmi menu a 150 naprogramovanými recepty v češtině. Inteligentní multifunkční hrnec Postupujte podle pokynů Postupujte podle pokynů 150 předprogramovaných receptů ke každodennímu rychlému a snadnému vaření vašich jídel. Jeho intuitivní obrazovka dokonale napomáhá vaření vašich jídel podle surovin, váhy či počtu osob. Postupujte podle pokynů Multifunkční hrnec Hrnec umožňuje šest režimů vaření, a to klasické vaření se třemi úrovněmi teploty: mírná (pozvolné pečení), střední a vysoká (smažení/opékání), vaření v páře, tlakové vaření a udržování teploty. Pokrm po uvaření zůstane teplý. Multifunkční hrnec Snadné a praktické ovládání Otevření a zamčení poklice v jednom kroku. Snadné čištění, nepřilnavý povrch, odnímatelné části hrnce na vaření. Nádobu a napařovací hrnec lze mýt v myčce. Snadné a praktické ovládání Večeříme společně Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme..

Tefal CY 851130 COOK4ME+ Multifunkční hrnec

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace
Textové stránky