Tento e-shop slouží jako ukázka možností e-shopu BINARGON. Protože nejsme prodejci níže uvedeného sortimentu, nemůžeme si toto zboží objednat přímo u nás. Pokud by jste však chtěli některý ze zde uvedených produktů zakoupit, můžete se obrátit na některého z našich zákazníků. Seznam našich zákazníků najdete v našich referencích webů a e-shopů.

cart
Košík
menu

Tefal Smart Protect Plus FV6872E0 napařovací žehlička, 2800 W, Anti-drip, automatické vypnutí, modrá

Kód: 2104642
Ihned k odeslání
Termín a způsob doručení
Žehlička s příkonem 2800 W, vertikální napařování, anti-drip systém proti odkapávání, odvápňování, funkce kropení, automatické bezpečnostní vypínání, eco režim, rychlé nahřátí, objem nádržky 270 ml, parní výkon 40 g/min, funkce Turbo Boost s vysokým parním rázem až 260 g/min, materiál žehlící plochy durilium, délka kabelu 2 m, modrá a stříbrná.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
2 524 
2 085.95  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
2104642
EAN:
3121040080184
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Popis Tefal Smart Protect Plus FV6872E0 napařovací žehlička, 2800 W, Anti-drip, automatické vypnutí, modrá

Žehlička Tefal FV6872E0 Smart Protect Plus

Žehlička Tefal FV6872E0 Smart Protect Plus je perfektní pomocník pro frekventované žehlení větších kup oděvů. S příkonem, který činí 2800 W se velmi rychle ohřeje a bude připravena k provozu. Je opatřena vysoce rezistentní a skluznou Durilium Airglide plochou na žehlení, která je ideální pro žehlení tenčích a choulostivějších textilií. S parním výkonem 40 g/min bez komplikací vyžehlíte náročnější prádlo na žehlení. Pokud jsou neustále vidět záhyby na kalhotách, stačí nastavit silnější parní ráz, který je možné zvětšit až na 260 g/min. Toto napaření je možné uplatnit pro vertikální napařování oděvů, které prádlo narovná, osvěží i dezinfikuje. Součástí je i kropení. Žehlička je dokonalá pro větší objemy prádla, jelikož není zapotřebí časté dolévání vody díky nádobě o velikosti 270 ml. Pro maximální pohodlí je Tefal FV6872E0 Smart Protect Plus obstarána 2metrovým dlouhým přívodním kabelem.

Stačí přidat obyčejnou vodu
Praktickou funkci napřavoací žehličky Tefal FV6872E0 Smart Protect Plus tvoří systém odvápňování žehličky, takže už není potřeba doplňovat destilovanou vodu, stačí obyčejná voda.

Zabíjí až 99,99 % virů a bakterií
O zahubení až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků se postará optimální kombinace teploty a tlaku páry, a to bez nutnosti použití chemických přípravků. Pára dokáže dezinfikovat vaše oděvy a zároveň odstraňuje pachy, pyl a prach.

Vysoký parní výkon
Napařovací žehlička Tefal FV6872E0 Smart Protect Plus je opatřena větším parním výkonem, který vám usnadní žehlení a zároveň ušetří spousty času při žehlení.

Specifikace

Typ žehličky
Typ žehličky Napařovací
Typ napařování Vertikální
Připojení S kabelem
Funkce a vybavení
Funkční prvky pro žehlení Kropení, Rychlé nahřátí, Automatické nastavení teploty
Funkce související s vodou Použití vody z kohoutku, Odvápňování
Další funkce ECO režim
Bezpečnostní prvky Anti-drip systém (proti odkapávání), Automatické vypnutí
Tech. specifikace
Příkon 2 800 W
Parní výkon 40 g/min
Parní ráz 260 g/min
Materiál žehlicí plochy Durilium
Způsob ohřevu vody Uvnitř žehličky
Rozměry a objem
Objem nádržky 270 ml
Délka kabelu 2 m
Barva
BarvaModrá, Stříbrná
.
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek