CHIEFTEC zdroj Value APB-700B8, 700W, 120mm, 80+
Kód: 1022756
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Výkon zdroje (W):700; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus; Podsvícení:Bez podsvícení.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1 767
1 460.33  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Formát zdroje:
ATX
Konektory:
8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD
Konektory pro základní desku:
ATX 24-pin, ATX 20-pin, EPS 8-pin
Efektivita zdroje:
80 Plus
Modulární kabeláž:
Ne
Podsvícení:
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W):
700
Popis CHIEFTEC zdroj Value APB-700B8, 700W, 120mm, 80+