HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 173 818  (-46%)
78 124.79 Kč bez DPH
Na dotaz
94 531 Kč
ks
Popis a parametry

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 70 km on single-mode fiber.

Ports: 1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics), Duplex: full only.
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace