Tento e-shop slouží jako ukázka možností e-shopu BINARGON. Protože nejsme prodejci níže uvedeného sortimentu, nemůžeme si toto zboží objednat přímo u nás. Pokud by jste však chtěli některý ze zde uvedených produktů zakoupit, můžete se obrátit na některého z našich zákazníků. Seznam našich zákazníků najdete v našich referencích webů a e-shopů.

cart
Košík
menu

SFP Moduly

Nejprodávanější
Optický SFP modul MM (850nm), 1,25 Gb/s, LC, 550m (HP kompatibilní)
XtendLan
Optický SFP modul MM (850nm), 1,25 Gb/s, LC, 550m (HP kompatibilní)
Kód: 1018273
Záruka 24 Měsíc(ů)
757 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
MM (850nm) 1,25 Gb/s, LC konektor, 550m (HP kompatibilní)</br> Ekvivalent J4858C a X121</br> Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410..
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry
Ubiquiti
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry
Kód: 1015815
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 297 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry.
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
MikroTik
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
Kód: 1015924
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 693 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m.
TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
TP-link
TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
Kód: 438526
Záruka 60 Měsíc(ů)
593 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module.
UBNT UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC cable, 10 Gbps, 0.5m
Ubiquiti
UBNT UACC-DAC-SFP10-0.5M, DAC cable, 10 Gbps, 0.5m
Kód: 1017546
Záruka 24 Měsíc(ů)
682 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasivní DAC kabel slouží k přímému propojení dvou SFP+ portů s linkou10 Gbps. Tento kabel je 0,5 mal
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m
MikroTik
MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m
Kód: 1017269
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 485 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m.
MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+
MikroTik
MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+
Kód: 1017271
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 512 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+.
-23%Sleva
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, 10 km Cisco komp.
OEM
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, 10 km Cisco komp.
Kód: 839693
Záruka 36 Měsíc(ů)
920 
1 200 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp..
UBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5m
Ubiquiti
UBNT UC-DAC-SFP+, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP/SFP+DAC, 1G/10G, bílý, 0,5m
Kód: 1017296
Záruka 24 Měsíc(ů)
743 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
UBNT UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, bílý.
Optický SFP+ modul SM (1310nm) 10,3 Gb/s, LC, 20km (HP kompatibilní)
XtendLan
Optický SFP+ modul SM (1310nm) 10,3 Gb/s, LC, 20km (HP kompatibilní)
Kód: 1018276
Záruka 24 Měsíc(ů)
3 954 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1310nm) 10,3 Gb/s, LC konektor, 20km </br> (HP kompatibilní)</br> Ekvivalent k HP JD094B.
Optický SFP+ modul SM (1270nm/1330nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP+ modul SM (1270nm/1330nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017318
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 618 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1270nm/1330nm), WDM 10,3 Gb/s, LC konektor, 10km </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MTB-LB10W3327 !!!</br>.
Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP+ modul SM (1330nm/1270nm), WDM, 10,3 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017319
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 618 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM (1330nm/1270nm), WDM 10,3 Gb/s, LC konektor, 10km </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MTB-LA10W2733 !!!</br>.
Metalický SFP+ modul 10 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Metalický SFP+ modul 10 Gb/s, RJ45 (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017320
Záruka 24 Měsíc(ů)
3 911 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
Metalický modul 10 Gb/s, RJ45 </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br>.
UBNT UC-DAC-SFP28, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP28 DAC, 25G, bílý, 0,5m
Ubiquiti
UBNT UC-DAC-SFP28, Direct Attach Cable Patch Cable, SFP28 DAC, 25G, bílý, 0,5m
Kód: 1017383
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 544 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
Direct Attach Cable Patch Cable, SFP28 DAC, 25G, bílý, 0,5m.
UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul [SFP modul s SC konektorem]
Ubiquiti
UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul [SFP modul s SC konektorem]
Kód: 1017388
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 975 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SFP modul s SC konektorem.
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m
MaxLink
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m
Kód: 1017412
Záruka 24 Měsíc(ů)
2 030 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10m.
TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
TP-link
TP-Link TL-SM321A-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
Kód: 438526
Záruka 60 Měsíc(ů)
593 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module.
TP-Link TL-SM321B-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
TP-link
TP-Link TL-SM321B-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
Kód: 438527
Záruka 60 Měsíc(ů)
593 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module.
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
MikroTik
MikroTik XS+DA0001, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m
Kód: 1017446
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 200 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 1m.
MikroTik XS+DA0003, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 3m
MikroTik
MikroTik XS+DA0003, Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 3m
Kód: 1017447
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 619 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
Direct Attach Cable, SFP/SFP+/SFP28, 1/10/25G, 3m.
TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul (MultiMode, SFP+, 10G, 2x LC, 300m)
TP-link
TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul (MultiMode, SFP+, 10G, 2x LC, 300m)
Kód: 438540
Záruka 60 Měsíc(ů)
995 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm.
TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul (SingleMode, SFP+, 10G, 2x LC, 10km)
TP-link
TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul (SingleMode, SFP+, 10G, 2x LC, 10km)
Kód: 438561
Záruka 60 Měsíc(ů)
1 738 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, SM, 1310nm.
TP-Link TL-SM5220-3M (3m, 2xSFP+,10G)
TP-link
TP-Link TL-SM5220-3M (3m, 2xSFP+,10G)
Kód: 438569
Záruka 60 Měsíc(ů)
1 442 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
3 Meters 10G SFP+ Direct Attach Cable.
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
MikroTik
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
Kód: 1017488
Záruka 24 Měsíc(ů)
5 982 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
Optický modul SFP/SFP+/SFP28, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC.
TP-Link TL-SM5220-1M (1m, 2xSFP+,10G)
TP-link
TP-Link TL-SM5220-1M (1m, 2xSFP+,10G)
Kód: 438622
Záruka 60 Měsíc(ů)
1 239 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
1m 10G SFP+ kabel pro přímé propojení.
MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLC
MikroTik
MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLC
Kód: 1017511
Záruka 24 Měsíc(ů)
14 593 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLC.
Optický SFP modul MM (850nm) 1,25 Gb/s, LC, 550m (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP modul MM (850nm) 1,25 Gb/s, LC, 550m (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017522
Záruka 24 Měsíc(ů)
687 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
MM (850nm) 1,25 Gb/s, LC konektor, 550m </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> Ekvivalent Cisco GLC-SX-MMD..
Optický SFP modul SM/MM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s,SC,20km,DDM(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP modul SM/MM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s,SC,20km,DDM(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017184
Záruka 24 Měsíc(ů)
823 
Na dotaz
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM/MM (1310nm/1550nm), WDM 1,25 Gb/s, SC konektor, 20km, DDM</br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MGB-LXBD !!!</br>.
Optický SFP modul SM/MM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s,SC,20km,DDM(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
XtendLan
Optický SFP modul SM/MM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s,SC,20km,DDM(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Kód: 1017185
Záruka 24 Měsíc(ů)
1 108 
Ihned k odeslání
heartOblíbenýcomparePorovnat
SM/MM (1550nm/1310nm), WDM 1,25 Gb/s, SC konektor, 20km, DDM </br> Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik</br> !!! Funkční pouze s protikusem XL-MGB-LXAD !!!</br>.
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.