LG HTV 65" 65UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm
Kód: 1391419
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Rozlišení: 3840 × 2160 (4K UHD)Řešení Pro:CentricGoogle CastNetflixAirPlay.Více
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
71 148
58 800  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Technologie TV:
LED
Úhlopříčka obrazovky ("):
65"
Formát obrazovky:
16:9
TV Tuner:
Analogový, DVB-T (MPEG-2/4), DVB-C (MPEG-2/4)
Rozhraní:
HDMI, USB 2.0, Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), RS-232
Popis LG HTV 65" 65UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm