LG HTV 75" 75UK762H - UHD NANO CELL, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 57.7mm
Kód: 1391415
Na dotaz
Termín a způsob doručení
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
94 738
78 295.87  bez DPH
ks
envelope
Dotaz
bell
Hlídat
Parametry
Výrobce:
Kód:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Technologie TV:
LED
Úhlopříčka obrazovky ("):
75"
Formát obrazovky:
16:9
TV Tuner:
Analogový, DVB-T (MPEG-2/4), DVB-C (MPEG-2/4)
Rozhraní:
HDMI, USB 2.0, Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), RS-232
Popis LG HTV 75" 75UK762H - UHD NANO CELL, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 57.7mm