Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.... více
Běžná cena: 5 762  (-32%)
3 244.63 Kč bez DPH
Na dotaz
3 926 Kč
ks
Kód: 264084
Kód dod.: AGM731F
EAN: 606449029734
Záruka: 5 Rok(ů)
Výrobce: NetGear
Popis a parametry

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-SX connectivity

LC connectors

Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables

Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F.
Typ příslušenství
Mini-GBIC (SFP) moduly

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
BINARGON s.r.o.
Hlavní 107
73801 Frýdek-Místek
Česká Republika
Další informace